Zamknij
1
ORŁY Aktywnosci Fizycznej
Live chat
1
Dalej
Dalej
Dalej
Dalej
Zamknij
Zamknij
Strona główna
Laureaci
2018
2019
2020
2021
2022
2023
Lista miejscowości
Kontakt
Zasady
Regulamin
Zgłoś się
Inne branże
Orły Sportu
Orly
Orły BHP
Orły Branży Budowlanej
Orły Branży Ślubnej
Orły Cukiernictwa
Orły Czystości
Orły Edukacji
Orły Elektryki
Orły Farmacji
Orły Fryzjerstwa
Orły Gastronomii
Orły Handlu
Orły Hurtownictwa
Orły Hydrauliki
Orły Instalatorstwa
Orły Jubilerstwa
Orły Kosmetyki
Orły Krawiectwa
Orły Księgarstwa
Orły Kształcenia
Orły Łazienek
Orły Meblarstwa
Orły Medycyny
Orły Motoryzacji
Orły Nieruchomości
Orły Ochrony
Orły Ogrodnictwa
Orły Okien i Drzwi
Orly GSM
Orły Branży Dziecięcej
Orły Branży Funeralnej
Orły E-Handlu
Orły Edukacji
Orły Gastronomii
Orły Kosmetyki
Orły Krawiectwa
Orły Meblarstwa
Orły Mody
Orły Szewstwa
Orły Łazienek
Orły Oświetlenia
Orły Piekarnictwa
Orły Poligrafii
Orły RTV AGD
Orły Recyklingu
Orły Rozrywki
Orły Stolarstwa
Orły Stomatologii
Orły Szewstwa
Orły Szklarstwa
Orły Tapicerstwa
Orły Tłumaczeń
Orły Transportu
Orły Turystyki
Orły Ubezpieczeń
Orły Zegarmistrzostwa
Orły Administracji
Orły Branży Rowerowej
Orły Florystyki
Orły Fotografii
Orły Kamieniarstwa
Orły Nauki Jazdy
Orły Optyki
Orły Prawa
Orły Rachunkowości
Orły Weterynarii
BULGARIA
CZECH REPUBLIC
GREECE
HUNGARY
ITALY
ROMANIA
SLOVAKIA
Logout
Login via facebook
Siłownie, Fitness, Trenerzy personalni - Gdynia
oraz inne firmy z branży nagrodzone przez Orły
Miasto
Powiat
Szukaj
Orły Aktywnosci Fizycznej
Siłownie, Fitness, Trenerzy personalni - Gdynia
Laureaci
2018
2019
2020
2021
2022
2023
I
Miejsce
Szkoła Żeglarstwa Junga
10.0
II
Miejsce
Gdynia Boks Ring Raiders
10.0
III
Miejsce
Centrum Fitness Gdynia
10.0
Laureaci
Nauka Pływania. Szkoła Pływania Frajda.
9.4
Laureaci
MitroFit
9.1
Laureaci
Tai Chi krok za krokiem
8.4
Laureaci
El'dance
9.2
Laureaci
Body Center Gdynia
9.7
Laureaci
SCEC - Ośrodek Sportowy
9.8
Laureaci
Michał Sawczyn
8.8
Laureaci
Tadeusz Loks serwis rowerowy
8.3
Laureaci
PAL - Professional Armwrestling League
8.4
Laureaci
The Salsa Kings (strona oficjalna)
9.3
Laureaci
Do it Right - Trener Monika Soliwoda
8.1
Laureaci
Fenix Training
8.7
Laureaci
Park Linowy MAŁPI JAR
9.5
Laureaci
Centrum Nurkowe Gdynia Dive
9.8
Laureaci
Strefa Bez Grawitacji
8.5
Laureaci
KRAV MAGA Pomorze
9.2
Laureaci
Kundalini Joga Gdynia
8.7
Laureaci
Wake Bay
8.9
Laureaci
Speedsports Riviera
10
Laureaci
Sklep rowerowy "przy kładce"
8.1
Laureaci
Kids Studio Gdynia
9.4
Laureaci
Damian Leman - Trener Personalny
9
Laureaci
mindBODYmuscle - trener osobisty
9
Laureaci
CORE GYM
8.2
Laureaci
Twój Trener
8.2
Laureaci
Studio Treningu Forma
8.6
Laureaci
Jowita FitDance
8.1
Laureaci
Siłownia OLIMP Gdynia
8.9
Laureaci
Lotus Fitness Studio
9.9
Laureaci
Upgrade Gdynia
8.6
Laureaci
Studio Figura Gdynia
9.2
Laureaci
SportMax siłownia kulturystyczna
9.5
Laureaci
SportMax siłownia kulturystyczna
9.5
Laureaci
Aquaswim Szkoła Pływania
8.5
Laureaci
Alex Sport Gdynia
8.5
Laureaci
Havana Si - Taniec i Fitness
9.3
Laureaci
Lotus Fitness Studio
8.3
Laureaci
Centrum Tańca Szczepan "Crea Dance Fit"
9.3
Laureaci
TANGO Studio Tańca Towarzyskiego
8.6
Laureaci
4YourBike
8.8
Laureaci
Szkoła Nurkowania FokiDivers
8.6
Laureaci
Jatomi Fitness Gydnia Klif
8.1
Laureaci
Zdrofit Gdynia
8.7
Laureaci
Rock The Pole Gdynia Pole Dance Studio
9.7
Laureaci
Barbell Gdynia
8.4
Laureaci
Centrum Sportowe u Jezuitów
9.4
Laureaci
Panther DANCE
9.2
Laureaci
Baza Sport Gdynia
9.4
Laureaci
Siłownia OLIMP Gdynia
8.9
Laureaci
Centrum Techniki Nurkowej Gdynia
9.4
Laureaci
Klub Tenisowy ARKA
9
Laureaci
Michał Skarbek - Trener Personalny
8.9
Laureaci
Stajnia Nara
9.5
Laureaci
Purist Fitness Club
8.8
Laureaci
Sportmania s.c. Sklep sportowy
8.5
Laureaci
Kaizen DOJO Aikido Gdynia
8.6
Laureaci
Energy Club
9.1
Laureaci
Fat Keller studio fitness Gdynia
8.5
Laureaci
Squash Space
8
Laureaci
Motivation XBody
8.6
Laureaci
Pomorski Klub Karate Kyokushin
8.8
Laureaci
Paweł Grabiński CrossFit Athlete & Coach, trener personalny
8.7
Laureaci
Bodyinvest
9.8
Laureaci
Havana Si - Taniec i Fitness
9.3
Laureaci
Klub Kickboxingu MAXIMUS
8.5
Laureaci
Szkoła Pływania Aliceswim
8.6
Laureaci
Klif Gdynia
9.5
Laureaci
Spotted HSW Gdynia
9
Laureaci
Szkoła Pływania Izabeli Olejniczak
8.8
Laureaci
Aikido Wadokan Dojo - Gdynia
8.4
Laureaci
Centrum Nurkowe Gdynia Dive
8.6
Laureaci
Marina Gdynia
8.5
Laureaci
English Unlimited - Szkoła Języków Obcych
8.5