Zamknij
1
ORŁY Aktywnosci Fizycznej
Live chat
1
Dalej
Dalej
Dalej
Dalej
Zamknij
Zamknij
Strona główna
Laureaci
2018
2019
2020
2021
2022
2023
Lista miejscowości
Kontakt
Zasady
Regulamin
Zgłoś się
Inne branże
Orły Sportu
Orly
Orły BHP
Orły Branży Budowlanej
Orły Branży Ślubnej
Orły Cukiernictwa
Orły Czystości
Orły Edukacji
Orły Elektryki
Orły Farmacji
Orły Fryzjerstwa
Orły Gastronomii
Orły Handlu
Orły Hurtownictwa
Orły Hydrauliki
Orły Instalatorstwa
Orły Jubilerstwa
Orły Kosmetyki
Orły Krawiectwa
Orły Księgarstwa
Orły Kształcenia
Orły Łazienek
Orły Meblarstwa
Orły Medycyny
Orły Motoryzacji
Orły Nieruchomości
Orły Ochrony
Orły Ogrodnictwa
Orły Okien i Drzwi
Orly GSM
Orły Branży Dziecięcej
Orły Branży Funeralnej
Orły E-Handlu
Orły Edukacji
Orły Gastronomii
Orły Kosmetyki
Orły Krawiectwa
Orły Meblarstwa
Orły Mody
Orły Szewstwa
Orły Łazienek
Orły Oświetlenia
Orły Piekarnictwa
Orły Poligrafii
Orły RTV AGD
Orły Recyklingu
Orły Rozrywki
Orły Stolarstwa
Orły Stomatologii
Orły Szewstwa
Orły Szklarstwa
Orły Tapicerstwa
Orły Tłumaczeń
Orły Transportu
Orły Turystyki
Orły Ubezpieczeń
Orły Zegarmistrzostwa
Orły Administracji
Orły Branży Rowerowej
Orły Florystyki
Orły Fotografii
Orły Kamieniarstwa
Orły Nauki Jazdy
Orły Optyki
Orły Prawa
Orły Rachunkowości
Orły Weterynarii
BULGARIA
CZECH REPUBLIC
GREECE
HUNGARY
ITALY
ROMANIA
SLOVAKIA
Logout
Login via facebook
Siłownie, Fitness, Trenerzy personalni - Gdynia
oraz inne firmy z branży nagrodzone przez Orły
Miasto
Powiat
Szukaj
Orły Aktywnosci Fizycznej
Siłownie, Fitness, Trenerzy personalni - Gdynia
Laureaci
2023
2018
2019
2020
2021
2022
I
Miejsce
Strzelnica Tarcza Gdynia
Pokaż mniej <<
Pokaż więcej >>
10.0
II
Miejsce
Centrum Tańca Szczepan "Crea Dance Fit"
Pokaż mniej <<
Pokaż więcej >>
10.0
III
Miejsce
Fenix Training
Pokaż mniej <<
Pokaż więcej >>
10.0
Laureaci
Studio Modelowania Sylwetki Monika Kołodziej
Pokaż mniej <<
Pokaż więcej >>
9.8
Laureaci
Alfa Szkółka Pływacka
Pokaż mniej <<
Pokaż więcej >>
8.1
Laureaci
Bodyinvest
Pokaż mniej <<
Pokaż więcej >>
9.9
Laureaci
Centrum Nurkowe Gdynia Dive
Pokaż mniej <<
Pokaż więcej >>
9.8
Laureaci
Dance Fusion
Pokaż mniej <<
Pokaż więcej >>
9.3
Laureaci
Akrobatyczny Teatr Tańca Mira - Art
Pokaż mniej <<
Pokaż więcej >>
9
Laureaci
Havana Si - Taniec i Fitness
Pokaż mniej <<
Pokaż więcej >>
9
Laureaci
Szkoła Pływania Izabeli Olejniczak
Pokaż mniej <<
Pokaż więcej >>
8.5
Laureaci
Szkoła Pływania Hearthill w Gdyni
8
Laureaci
Sportland Gdynia - narty i rowery
Pokaż mniej <<
Pokaż więcej >>
8.2
Laureaci
Spotted HSW Gdynia
Pokaż mniej <<
Pokaż więcej >>
9.2
Laureaci
Modułowa Strzelnica Taktyczna w Gdyni Most
Pokaż mniej <<
Pokaż więcej >>
8.7
Laureaci
Just swim team
Pokaż mniej <<
Pokaż więcej >>
8.5
Laureaci
Szkoła Badmintona
Pokaż mniej <<
Pokaż więcej >>
9.3
Laureaci
Michał Skarbek - Trener Personalny
Pokaż mniej <<
Pokaż więcej >>
9.5
Laureaci
PAL - Professional Armwrestling League
Pokaż mniej <<
Pokaż więcej >>
8.7
Laureaci
FizjoBalance - Trening Personalny EMS
9.7
Laureaci
Activ Studio Rekreacja Gdynia Cisowa
Pokaż mniej <<
Pokaż więcej >>
9
Laureaci
UKS Akademia Judo Dragon
9.3
Laureaci
Hala Piłkarska Gdynia
Pokaż mniej <<
Pokaż więcej >>
9
Laureaci
Kołomański Rowery - ROWERY TO NASZA PASJA !
Pokaż mniej <<
Pokaż więcej >>
8.6
Laureaci
Szkółka Jeździecka Cavallo
Pokaż mniej <<
Pokaż więcej >>
8.6
Laureaci
Studio Treningu Forma
Pokaż mniej <<
Pokaż więcej >>
9.1
Laureaci
Fit Babeczka Gdynia - Zajęcia Fitness
Pokaż mniej <<
Pokaż więcej >>
9.4
Laureaci
Siłownia S4 Plac Kaszubski
Pokaż mniej <<
Pokaż więcej >>
8.4
Laureaci
Gdyńskie Centrum Sportu
Pokaż mniej <<
Pokaż więcej >>
9.1
Laureaci
Yacht Klub Polski Gdynia
Pokaż mniej <<
Pokaż więcej >>
8.5
Laureaci
SCEC - Ośrodek Sportowy
Pokaż mniej <<
Pokaż więcej >>
8.7
Laureaci
ACTIV Studio Rekreacji MORSKA
8.8
Laureaci
Kolibki Adventure Park Gdynia
Pokaż mniej <<
Pokaż więcej >>
9.2
Laureaci
Stadion Arki Gdynia
Pokaż mniej <<
Pokaż więcej >>
8.8
Laureaci
Marcelina Makurath - Trener Personalny
8.8
Laureaci
Cezary Grabowski - Trener personalny
9.8
Laureaci
Akademia Młodych Sportowców - AMS
Pokaż mniej <<
Pokaż więcej >>
9.2
Laureaci
Lodowisko Mdk Gdynia
Pokaż mniej <<
Pokaż więcej >>
8
Laureaci
Michał Sawczyn
Pokaż mniej <<
Pokaż więcej >>
8.7
Laureaci
4YourBike
Pokaż mniej <<
Pokaż więcej >>
9.4
Laureaci
Energy Club
Pokaż mniej <<
Pokaż więcej >>
8.8
Laureaci
Hydrostacja.pl Szkoła pływania, narty i snowboard, obozy letnie.
Pokaż mniej <<
Pokaż więcej >>
8.6
Laureaci
Klub Tenisowy ARKA
Pokaż mniej <<
Pokaż więcej >>
9.2
Laureaci
Szkoła Żeglarstwa JKM Gryf
Pokaż mniej <<
Pokaż więcej >>
9.7
Laureaci
Panther DANCE
Pokaż mniej <<
Pokaż więcej >>
9.3
Laureaci
Korty Tenisowe
8.2
Laureaci
Szkoła Tańca Dance Factory Gdynia
8.9
Laureaci
Centrum Sportowe u Jezuitów
9.4
Laureaci
Klub Sportowy Bombardier Gdynia - boks
Pokaż mniej <<
Pokaż więcej >>
9
Laureaci
Strefa Bez Grawitacji
Pokaż mniej <<
Pokaż więcej >>
9.1
Laureaci
Basen Karwiny
Pokaż mniej <<
Pokaż więcej >>
8.2
Laureaci
Pomorski Klub Karate Kyokushin
Pokaż mniej <<
Pokaż więcej >>
8.6
Laureaci
Viking - Uczniowski Klub Judo
Pokaż mniej <<
Pokaż więcej >>
8.4
Laureaci
Akademia Piłkarska Gdynia
9.4
Laureaci
Tennis Zone
Pokaż mniej <<
Pokaż więcej >>
8.9
Laureaci
Szkoła Badmintona
10
Laureaci
Centrum Wspinaczkowe Triblok
9.6
Laureaci
Sklep rowerowy "przy kładce"
Pokaż mniej <<
Pokaż więcej >>
9.4
Laureaci
dre rowery
Pokaż mniej <<
Pokaż więcej >>
9.6
Laureaci
Alex Sport Gdynia
Pokaż mniej <<
Pokaż więcej >>
8.2
Laureaci
Lotus Fitness Studio
Pokaż mniej <<
Pokaż więcej >>
9.6
Laureaci
El'dance
Pokaż mniej <<
Pokaż więcej >>
8.9
Laureaci
Iwona Jaworska Trener Personalny Gimnastyka korekcyjno-kompensacyjna
8.2
Laureaci
Kinesis Studio Rekreacji
Pokaż mniej <<
Pokaż więcej >>
8.4
Laureaci
Gdyńska Akademia Piłkarska Dąbrowa
Pokaż mniej <<
Pokaż więcej >>
9
Laureaci
VATAHA Combat Sports and Self Defense Institute
Pokaż mniej <<
Pokaż więcej >>
9.4
Laureaci
Szkoła Pływania Victoria Gdynia
9
Laureaci
Just GYM Gdynia
9.2
Laureaci
Michał Lamprecht - Trener Personalny
9.4
Laureaci
Akademia Żeglowania
Pokaż mniej <<
Pokaż więcej >>
9
Laureaci
TANGO Studio Tańca Towarzyskiego
Pokaż mniej <<
Pokaż więcej >>
9.9
Laureaci
Narodowy Stadion Rugby
Pokaż mniej <<
Pokaż więcej >>
9.4
Laureaci
Purist Fitness Club
Pokaż mniej <<
Pokaż więcej >>
8.3
Laureaci
Baza Sport Gdynia
Pokaż mniej <<
Pokaż więcej >>
9.9
Laureaci
Jumpcity
Pokaż mniej <<
Pokaż więcej >>
8.8
Laureaci
Klif Gdynia
8.4
Laureaci
Stajnia Nara
Pokaż mniej <<
Pokaż więcej >>
9.3
Laureaci
Strefa Yogi
Pokaż mniej <<
Pokaż więcej >>
9
Laureaci
Gdynia Boks Ring Raiders
Pokaż mniej <<
Pokaż więcej >>
9.9
Laureaci
Kuźnia Pływania
8.6
Laureaci
Szkoła Pływania SWEET SWIM
Pokaż mniej <<
Pokaż więcej >>
8.5
Laureaci
Centrum Joga i Pilates
Pokaż mniej <<
Pokaż więcej >>
9.4
Laureaci
Uniwersytet Morski w Gdyni
Pokaż mniej <<
Pokaż więcej >>
8.2
Laureaci
Strzelnica WKS "Flota" Gdynia
Pokaż mniej <<
Pokaż więcej >>
8.2
Laureaci
Magda Drażba Dietetyk Trener
8.5
Laureaci
Latino Cafe - Studio taneczne
Pokaż mniej <<
Pokaż więcej >>
9.5
Laureaci
Galeon Judo
Pokaż mniej <<
Pokaż więcej >>
9.1
Laureaci
Daniel Zatorski - Trener Personalny
8.5
Laureaci
KRAV MAGA Pomorze
Pokaż mniej <<
Pokaż więcej >>
9.5
Laureaci
Gdyńska Akademia Tenisowa
8.2
Laureaci
Rugby Club Arka Gdynia
Pokaż mniej <<
Pokaż więcej >>
9.7
Laureaci
Dawid Słabęcki
Pokaż mniej <<
Pokaż więcej >>
8.9
Laureaci
Fit_and_fight_factory
8.9
Laureaci
Szkoła Pływania Merlin
Pokaż mniej <<
Pokaż więcej >>
8.4
Laureaci
Upgrade Gdynia
Pokaż mniej <<
Pokaż więcej >>
9.3
Laureaci
Obiekt Sportowy Checz
Pokaż mniej <<
Pokaż więcej >>
8.8
Laureaci
Centrum Fitness Gdynia
Pokaż mniej <<
Pokaż więcej >>
9.9
Laureaci
Fitness Klub ZDROFIT - Gdynia Witawa
8.8
Laureaci
Kids Studio Gdynia
Pokaż mniej <<
Pokaż więcej >>
8.6
Laureaci
Nauka Pływania. Szkoła Pływania Frajda.
Pokaż mniej <<
Pokaż więcej >>
8
Laureaci
Moyayoga
Pokaż mniej <<
Pokaż więcej >>
8.6
Laureaci
Active Flow Junior
Pokaż mniej <<
Pokaż więcej >>
8.5
Laureaci
Miejski Klub Żeglarski Arka Gdynia
Pokaż mniej <<
Pokaż więcej >>
9.1
Laureaci
Zdrowy ROWER
Pokaż mniej <<
Pokaż więcej >>
9.7
Laureaci
Whyte Bikes Polska
Pokaż mniej <<
Pokaż więcej >>
8.5
Laureaci
Szkoła Tańca Desire Dance
8.6
Laureaci
Kryta Pływalnia przy Szkole Podstawowej nr 40
Pokaż mniej <<
Pokaż więcej >>
8.8
Laureaci
Damian Leman - Trener Personalny
Pokaż mniej <<
Pokaż więcej >>
8.6
Laureaci
Studio Stacja
Pokaż mniej <<
Pokaż więcej >>
8.4
Laureaci
MitroFit
Pokaż mniej <<
Pokaż więcej >>
8.6
Laureaci
Body Center Gdynia
Pokaż mniej <<
Pokaż więcej >>
9.5
Laureaci
Trenerka SylwiaB
Pokaż mniej <<
Pokaż więcej >>
9
Laureaci
Speedsports Riviera
Pokaż mniej <<
Pokaż więcej >>
9.8
Laureaci
Veloport - Sklep i serwis rowerowy
Pokaż mniej <<
Pokaż więcej >>
8.8
Laureaci
Tai Chi krok za krokiem
Pokaż mniej <<
Pokaż więcej >>
8.5
Laureaci
Siłownia OLIMP Gdynia
Pokaż mniej <<
Pokaż więcej >>
8.2
Laureaci
Body Active Gdynia - trening EMS
Pokaż mniej <<
Pokaż więcej >>
9.8
Laureaci
Gdynia Cup Turnieje Piłkarskie
9
Laureaci
Żuchliński - sklep rowerowy
Pokaż mniej <<
Pokaż więcej >>
8.6
Laureaci
Joga Gdynia
8.6
Laureaci
Avanport
9.7
Laureaci
Majestic Sport
Pokaż mniej <<
Pokaż więcej >>
9.8
Laureaci
Aquapro baseny i sauny
Pokaż mniej <<
Pokaż więcej >>
8.6
Laureaci
UKS Akademia Judo Dragon
10
Laureaci
Kryta Pływalnia Gdynia Witomino
Pokaż mniej <<
Pokaż więcej >>
9
Laureaci
Centrum Techniki Nurkowej Gdynia
Pokaż mniej <<
Pokaż więcej >>
9.4
Laureaci
SportMax siłownia kulturystyczna
Pokaż mniej <<
Pokaż więcej >>
8.6
Laureaci
Akademia Piłkarska Tiki Taka
Pokaż mniej <<
Pokaż więcej >>
9.1
Laureaci
Stajnia W Bernadowie
Pokaż mniej <<
Pokaż więcej >>
9.2
Laureaci
Takie Studio Tańca
8.9
Laureaci
Studio Figura Gdynia
Pokaż mniej <<
Pokaż więcej >>
9.7
Laureaci
Aikido Wadokan Dojo - Gdynia
Pokaż mniej <<
Pokaż więcej >>
8.4
Laureaci
Just GYM Gdynia
8.4
Laureaci
Szkoła Żeglarstwa Junga
Pokaż mniej <<
Pokaż więcej >>
9.4